1 / 3
NOVI Elektromotori so vretenast reduktor
По Договор
14.11.2022 11:51

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

www.unimer.mk
Novi elektromotori 3-fazni so reduktor 56 obrtai vo minuta
3 fazni od 120w do 1500w

poveke detali na sajt:
https://unimer.mk/index.php?route=product/category&path=124

Dopolnitelno imame frekfentni regulatori za elektromotori

070277867
078805128 Viber na ovoj broj
Stefan

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Стефан
Kosta Novakovic 5/8
Потврден огласувач
078805128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам