1 / 8
VW Passat(karavan) 2.0TDI
4.500 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.04.2021 15:19

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Одлично зачувано возило, 4x4 погон

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам