1 / 8
Se Prodava Stan 96m2 Povolno
68.500 €
07.04.2021 17:26

Струга / Струга

Број на соби:

4

Квадратура:

96 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1988

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Risto Krle 3/1-12

Se prodava stan od 96 m2,renoviran i namesten na dobra lokacija: blizu Bolnicata i Crn Drim.
Stanot e na 3-ti kat od 5 katna zgrada,orientacija Zapad.
Poseduva:golema dnevna soba so trpezarija,kujna,spalna soba,detska soba,ostava(koja lesno se premenuva vo detska soba) 2 prostrani terasi,edna pomala terasa vo sklop na kujnata. Podrom i plus 1 parking prostor pred zgrada!

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
077932317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам