1 / 2
Се издава магацин во Кисела Вода
1 €
07.04.2021 18:31

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

700 m²

Се издава магацин од 700 м2 на ул. Георги Димитров 1 во Т.Ц. Кисела Вода - Сутерен. Има два влеза и може да влезе исто така и пик ап или комбе вито мерцедес. Подлогата во магацинот е изработена од мермер и внатре во магацинот има 4 канцеларии. Исто така има и лифт со носивост до 1 тон. Магацинот е наменет и погоден за дистрибуција на роба и прехранбени артикли или на пример авто сервис/ авто салон/ намена по ваша потреба. Просторот е деловен, Цената е по договор.

Шифра C453

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Силвана
Потврден огласувач
078967010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам