1 / 4
Zmaj 133 RM
2.500 €
07.04.2021 18:46

Свети Николе / Свети Николе

Се продава комбајна Zmaj 133 RM Змај 133 РМ
Произведена 1990 година, нефарбана, мотор одличен.
Цена 2.500 евра.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078961725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам