1 / 4
BMX GT AIR
6.500 МКД
05.07.2022 11:35

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava bmx gt air vo dobra sostojba


Info na 078212333

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам