1 / 2
Plac kaj MISLESEVSKI PAT
1 МКД
Цената не е фиксна
07.12.2022 13:18

Струга / Струга

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot pat Podmolje - Kafasan. Urabanizirano i idealno za gradba. Cena po dogovor za m2;
KP br.3995/4, 3996/4 i 3995/2 KO Misleshevo - Struga 078266902
078266902
078266902
Naume

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070842537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам