1 / 1
Plac
По Договор
18.04.2021 03:29

Тетово / Тетово

Квадратура:

2376 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac 2376 M2 vo blizina na resorant za svadbi ahengu sopi Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nedzad
Потврден огласувач
75587107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам