1 / 8
Opel Meriva 1.7CDTI
3.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2023 13:21

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

⚡⚡⚡Opel Meriva 1.7CDTI ⚡⚡⚡
Моќна, самоуверена, економична!
⚡ 2004g
⚡ 185.000km
⚡ 3131€

Возилото е во перфектна состојба со комплетна опрема (клима, навигација, колор екран, MP3...)
Увезено е од Швајцарија со сите платени давачки до регистрација.
Цената е без вклучен ДДВ.
Повеќе инфо на 072/225-477.
Opel Meriva-Стабилност и удобност во повеќе простор!⚡⚡⚡

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Ford Fiesta ST 2.0i

3700 €

Fiat Scudo 2.0JTD

6700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам