1 / 1
Numark Mixtrack PRO 3 КАКО НОВ!!!
5.999 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.04.2021 13:15

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Контролерот е во одлична состојба, може да се проба и види во секое време користен е во домашни услови, и моментално само фаќа прашина. Одличен за почетници. ПРАЌАМ И ПО КАРГО !!!!

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
079263920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам