1 / 5
Opel Combo 1.6CDTI
5.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.06.2022 14:03

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Combo

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Одлично зачувано возило, носивост 845кг, зимски гуми, 4 врати.
Цената е без вклучен ДДВ

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам