1 / 5
Se prodava fujitsi siemens amilo model 2540 core 2 duo
1.200 МКД
08.04.2021 13:44

Карпош / Скопје

Производител:

Fujitsu-Siemens

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava fujitsu siemens laptop core 2 duo 250 hd 2 gb ram super socuvan nekogas dava slika nekogas ne treba da se servisira

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам