1 / 5
Audi A3(hatchback) 2.0TDI
5.990 €
Со вклучен ДДВ
6.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.05.2022 12:22

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Најдобриот автомобил со најдобра цена! Време е за луксузен семеен автомобил!
💎💎💎AUDI A3 2.0TDI💎💎💎
💎Комфор💎Брзина💎Економичност💎
💎Практичен модел со 5 врати
💎2006г.
💎140KS
💎225.000km
💎5500€
Прекрасен автомобил, лесен за управување, удобен и на големи брзини.
Поседува комплет опрема, и 5***** за безбедност!
Увезено е од Швајцарија и платени му се сите давачки до регистрација.
Цената е без вклучен ДДВ.
💎AUDI A3💎
💎 ВЕТУВА ВОЗЕЊЕ БЕЗ ПРОБЛЕМИ💎
Закажи тест возење на 072-225-477.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам