1 / 9
Peugeot 807 2.2HDI 7SEDISTA
4.250 €
08.04.2021 14:39

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

807

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

94 kw / 128 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

⬅️
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Matej Nastev
Потврден огласувач
070259677
Испрати Е-маил до огласувачот