Барам работа во странство
По Договор
08.04.2021 14:45

Битола / Битола

Категорија:

Работа во странство

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Професионален фарбар со ЕУ документи барам работа во странство. Искуство од повеке видови програми на фарбање:од возила, градежни машини, челични конструкции, медијапан и искуство во други бранши. Телефон за контакт-075-838775-Зоран

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
075575028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам