1 / 4
Subaru Impreza Tng 4x4
2.200 €
Цената е фиксна
16.05.2022 14:39

Гостивар / Гостивар

Марка:

Subaru

Модел:

Impreza

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Servisiran komplet,Plin,novi gumi
Kontakt samo vo ovoj br : 078-288-008
Fiksna cena,mozna zamena so moja doplata i so motor

078-288-008

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

RIIW AUTOPARTS
Gostivar
Потврден огласувач
072631006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам