1 / 5
Се изнајмува магацин од 260м2
770 €
08.04.2021 19:20

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

260 m²

Се изнајмува магацин од 260м2 од 770EUR, наменет за деловен, продажен или магацински простор.
Шифра C454

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Urban Living
Rimska 3
Потврден огласувач
078967010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам