1 / 3
Yamaha dragstar 650
4.250 €
12.08.2021 09:12

Кичево

Марка:

Yamaha

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

1997

Модел:

dragstar 650

Километри:

45000

donesena od shvaicaria
na shvaicarska registracija
viber: 0041796306672

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

florian
Потврден огласувач
071850410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам