1 / 8
Opel Corsa
1 €
15.06.2021 08:28

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Corsa D 2007god. 1.3cdti 66kw. Odlicen mal ekonomicen gratski avtomobil, poseduva najvisoko nivo na oprema:
kiomandi na volan, parking senzori, klimatronik, el. stakla, tempomat, maglenki, senzor za dozd, mp3 audio, aux, bord displej ...
Plateni se site davacki do registracija.
Extra cena.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
070429884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам