1 / 8
Pioneer SX-750 i Toshiba SA-400
4.500 МКД
09.04.2021 09:11

Неготино / Неготино

Се продава Pioneer SX-750 со 4 излези од кои двата не дават добар звук. Засилувачот е со многу козметички забелешки од страните и одозгора, предната маска е добра, само ламбичките внатре не и светат. Цена 4500 ден.
Се продава Toshiba SA-400 засилувач комплетно исправен со мали козметички забелешки. Едно од копчињата му е изгубено како што се гледа на сликата. цена 3500 ден.
Двата засилувачи внатре не се поправани и се многу барани и скапи модели, само проверете на странските страни за продажба на аудио опрема.
инфоемации на телефон 071 385-002

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071385002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам