1 / 1
Se prodava plac vo Sopiste
39.000 €
08.10.2021 10:42

Карпош / Скопје

Квадратура:

704 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Agencija prodava plac vo Sopiste so povrsina od 704m2 na ulica 29.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

DIJANA
Потврден огласувач
070/787-127
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам