1 / 3
Гинеколошка столица - Ginekoloska stolica
10.000 МКД
09.04.2021 12:47

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава гинеколошка столица.
Цена: 10.000 денари.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078889950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам