1 / 2
Машина за производтсво на пелети
По Договор
28.01.2023 16:01

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Се продава машина за производство на пелети нова некористена увезена од Италија.За повеќе информации јавете се слободно

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Stojce
Потврден огласувач
078210408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам