1 / 6
Audi A6
8.000 €
Цената е фиксна
14.05.2022 16:56

Гостивар / Гостивар

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

171 kw / 232 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A6 3.0 Tdi Quattro
Golemiot servis napraven. (1400€)
Gumi zimski,letni.Mozna zamena i so moja doplata i so vasa
Kontakt samo vo br : 078-288-008
078-288-008

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

RIIW AUTOPARTS
Gostivar
Потврден огласувач
072631006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам