1 / 3
Се продава
13.500 МКД
09.04.2021 16:04

Штип / Штип

Се продаваат 2 фотељи, масичка, плакарче и кревет. Информации на телефон 074-601-408
Двете фотељи 5000 д.
Масичката 5000 д.
Плакарот 3000 д.
Креветот 500 д.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Доне
Потврден огласувач
074601408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам