1 / 9
Izdavam Apartman strog centar Ohrid studio , stan sobi
19 €
08.04.2022 08:02

Охрид / Охрид

Квадратура:

22 m²

Спрат:

1

Греење:

Централо

Се наоѓа во центарот на Охрид, само 40 метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани, плажи се наоѓаат на само неколку метри од нас. Во него може да се сместат најмногу 4 лица(2+2) . Располага со: брачен лежај и единечен лежај , TV , фрижидер , клима инвертер , купатило со туш кабина , пешкири, фен, итн. Исто така има бестплатен интернет (Wi-Fi) и бесплатен паркинг.

За повеќе информации и резервации јавете се на:
071 855 800
Facebook Page: George Apartments Ohrid (повеќе слики)
Fb profil: George OhMkd

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Apartmani
Потврден огласувач
071855800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам