1 / 12
LANCE I NARAKVICA SO ISLAMSKI ORNAMENTI
250 МКД
Цената е фиксна
02.09.2021 13:51

Врапчиште / Гостивар

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

LANCE I NARAKVICA SO ISLAMSKI ORNAMENTI
💝Нараквици и бразлетни со исламски орнаменти
-два комплета за 350 денари (само еден комплет е 250 денари)
-достава 90 до карго база или 120 до дома

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Златен накит / Ланчиња

Се продава од:

majster
Потврден огласувач
075648310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам