1 / 1
Огледало на медиапан
12.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.04.2021 22:18

Скопје Центар / Скопје

Продавам прекрасно огледало.
Поставено е на фурниран медиапан.
Димензија 60 х 200цм.
070340124

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од стакло

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078536982
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам