1 / 3
OUKITEL K5
3.000 МКД
12.09.2021 08:36

Охрид / Охрид

Марка:

Друга марка

Модел:

OUKITEL K5

Боја:

White

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Продавам мобилен телефон OUKITEL K5 со оштетен дисплеј.
Користен четири месеци.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
072258982
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам