1 / 3
Komoda so masa i 6 stola
300 €
10.04.2021 19:20

Битола / Битола

Komoletno zacuvana masa i komoda so 6 stola kupena od SIMPO....masata ima prodolzetok i se pravi elipsovidna

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
071371191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам