1 / 6
Магацински простор
1 €
10.04.2021 20:37

Виница / Виница

Квадратура:

1783 m²

Се продава/изнајмува маганицски простори со вкупна површина од 1783м2 (дел комплетно затворени, дел отворени од само од една страна) погодни за:
- складирање на скоро секаков вид на роба
- производство на поголем дел од цвеќиња
- производство на млечни производи
- флаширање на производи
Имотот се наоѓа на надморска височина од 700м во село Блатец (во близина на Виница).
За било какви додатни информации слободно контактирајте ме на телефон.
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Кирил
Потврден огласувач
+38977665330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам