1 / 6
Peugeot 407 SW
4.000 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
4.500 €
26.11.2022 09:13

Штип / Штип

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

треба да се виде Se prodava Peugeot 407 SW vo odlicna sostojba so bogata oprema:greaci na sedista,soncev krov,, klimatronik, vebasto i dr. registrirano do april 2023 god. so zelen karton novi letni i novi zimski gumi ednite i drugite se na aluminski bandazi sega 10.05.2022 smeneto rebrast i linest kais, lageri zategaci, kumplung sajbna, korpa lamela druk lager zamaec informacii na telefon 078 457 458

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Petre
Потврден огласувач
078457458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам