ПРЕСНИМУВАЊЕ-ДИГИТАЛИЗАЦИЈА
5 €
10.04.2021 21:13

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

преснимување -дигитализација на вашите успомени кои ќе ви бидат преснимени - од VHS или од miniDV, или од касета Hi8 или 8 ,сите формати на DVD, квалитетно и поволно

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Снимање, сликање, Фото ,Видео студија

Се продава од:

љупчо
Потврден огласувач
070266620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам