1 / 4
Velosiped -MAX
70 €
02.10.2022 19:55

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

14 "

Detski velosiped MAX ,ram 14 ,gumi 24 mnogu malce koristen vo super sostojba.
070 307 547

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
070307547
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам