Возач со Ц категорија
1 €
Цената не е фиксна
10.04.2021 22:39

Охрид / Охрид

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

ЦАР ТРАНС ДООЕЛ Охрид, Р. Македонија е компанија со долгогодишно искуство на полето на товарен патен транспорт и градежни услуги при изградба, инженерски објекти од нискоградба, како и останати градежни објекти. За потребите на компанијата се бара лице на работна позиција ВОЗАЧ СО Ц КАТЕГОРИЈА. Огласот се однесува на област на град Охрид. Сите заинтересирани кандидате може да аплицираат преку маил: cartrans1999@gmail.com или на контакт бројот 070-249-304.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070249304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам