1 / 2
Delovii
22 €
16.05.2022 13:35

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Vento

Година:

1990

Гориво:

Дизел

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Vento 1.9d za delovi 078/273866

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dusko
Потврден огласувач
077794708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам