1 / 2
Се продава камин на пелети 10kw.
550 €
Цената е фиксна
11.04.2021 20:22

Охрид / Охрид

Продавам камин на пелети. Користен 1 сезона (4 месеци). Купен од eco spar Ohrid 15 Септември 2020,со гаранција. Затоплува до 100m².

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
076438143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам