1 / 1
Se prodava kuka vo Ivanidol
1 €
29.06.2022 19:54

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

270 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2008

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ivanidol Egejska

Se prodava kuka vo ivanidol so povrsina od 100m2 stamben prostor i 270m2 dvorno mesto. Kukata e ranovirana. Lice za kontakt Slave 070692619

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070692619
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам