1 / 2
saki
800 МКД
17.05.2021 10:32

Чаир / Скопје

Tип на облека:

Сакоа палто

Големина:

48

Боја:

Светло зелена

calope sako skoro nova

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Bora 1.9 TDI
Потврден огласувач
070762277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам