1 / 3
СЕ ПРОДАВА БУРЕ ЗА НАФТА 180-200Л
1 МКД
Цената не е фиксна
18.03.2022 10:51

Охрид / Охрид

бурето е исправно цената е 1500ден..повелете драги земјоделци😀барајте исклучиво само на овај број....071925-345.....071925-345...ТРАЈАН

Категорија: Останато

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
071825701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам