1 / 5
Prodavam Opel Corsa
700 €
12.04.2021 08:55

Делчево / Делчево

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Подетални информации на 071 434 053 Љупчо

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bobi
Потврден огласувач
078692262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам