1 / 1
JBL K851
950 МКД
05.05.2021 13:17

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 JBL K851 🔴

✅JBL K851 е крајниот пренослив Bluetooth звучник што без напор испорачува динамичен и извонреден стерео звук.
✅JBL K851është altoparlanti Bluetooth i fundit portabël që jep pa mundim tingull stereo dinamik dhe gjithpërfshirës.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

HELIUM 100BT RGB speakers

1850 МКД

JBL Charge 3+

650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам