1 / 1
Yamaha Jog 50cc
200 €
12.04.2021 12:04

Делчево / Делчево

Yamaha Jog 50cc motorot i vo dobra sostojba pali vozi bez dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078272439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам