1 / 2
Delovi za 32 bit kompjuter
900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.06.2022 20:51

Карпош / Скопје

32 bit DESKTOP KOMPJUTER vo TOP sostojba
Procesor Intel celeron 2,2 GHz /600 den
RAM 2 GB /1000 den
32 BIT OS WINDOWS 7/10
HDD 2X80GB MAXTOR I WD /900 den
DVD/RW PIONEER /1000 den
SD/RW SONY /800 den
LAN IBM 50 MB/S /600 den
PLOCA SOLTEC SL 865 CHIPSET /1000 den
NAPOJUVANJE 300W /900 den

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
075267200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам