1 / 1
Samsung PM981/970 EVO 256GB (OEM NVMe PCIe SSD) M.2 2280
2.490 МКД
Цената е фиксна
3.490 МКД
23.06.2022 12:43

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Dojden so nov Thinkpad laptop, vednash zamenet poradi potreba od povekje prostor. Voopstho nekoristen, se podrazbira sosema ispraven. Ekvivalent na poznatiot 970 EVO model od Samsung, samo shto ova e fabrichkiot (OEM) model koj shto ne mozhe da se kupi direktno od prodvanica no doagja so laptopi, pa zatoa ima razlichno ime.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
072211766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам