1 / 1
Opel Corsa C 1.2 2001g. na delovi
123 €
15.07.2022 15:43

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Opel Corsa na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ice Goce
Потврден огласувач
075614465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам