1 / 5
KOMPLET MEBEL ZA OPREMUVANJE KUKJA-STAN
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.04.2021 21:05

Скопје Центар / Скопје

PRODAVAM KOMPLET MEBEL ZA OPREMUVANJE STAN ILI KUKJA.
KUJNA SO FRIZIDER,SPORET I GORNI ELEMENTI
TRPEZARSIKA MASA SO 6 STOLICI OD LESNINA
TV VITRINA OD MEBEL VI
AGOLNA GARNITURA OD FEYDOM
POMALA TV KOMODA
KLUB MASA
POVEKEKRILEN PLAKAR
TEPISI
RABOTNA MASA

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

D....
Потврден огласувач
070623927
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам