1 / 1
Куќа во центар на Штип
12.000 €
30.05.2023 12:29

Штип / Штип

Број на соби:

1,5

Квадратура:

34 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

42 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Стив Наумов

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за живеење една соба со претсобје и одделна кујна и WC. Потребно е реновирање!
За повеќе информации, контактирајте.
Не одговарам на пораки.
Во прилог е слика од местоположбата.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
071361686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам