1 / 9
PEUGEOT 206 CABRIO 1.6 HDI 109 ks.2006 god
2.999 €
28.06.2022 10:13

Делчево / Делчево

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PEUGEOT 206 CABRIO 1.6 HDI 109 ks.2006 go. So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano I registrirana. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам