1 / 1
Delovi fiat punto
5 €
Цената не е фиксна
04.08.2022 16:29

Неготино / Неготино

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se sto vi treba za fiat punto,
*Javete se slobodno na 075 978 717

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
075978717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам